Ana sayfa Wordpress WordPress Ücretsiz Premium Temalar

WordPress Ücretsiz Premium Temalar

272
0
PAYLAŞ

WordPress Ücretsiz Premium Temaları Nasıl İndirebiliriz?

Not: En altta Premium WordPress Temaları indirebileceğiniz bir kaç link paylaştım.

WordPress ücretsiz temaları, WordPress’i sunucunuza yükledikten sonra yönetim panelindeki “Görünüm” adlı sekmenin altında temalar sekmesine tıkladıktan sonra yeni ekle butonuna tıklayarak orada çıkan bütün temaları ücretsiz indirebilirsiniz. Ancak şöyle bir sorun var ki burada ki temalar demo olarak indirilebilir. En azından %90 oranında temaların çoğu böyledir.

Peki demo değil de premium temayı indirmek istersek?

Bunun için de şu yolu izlemelisiniz. WordPress bir temayı bulabilmek için bir çok site vardır. Beğendiğiniz bir site wordpress olabilir ama siz temanın ismini bilmiyor iseniz temanın kaynak koduna bakarak “themes” kelimesini arattıktan sonra “/” işaretinden ‘dan sonraki yazan isim temanın ismidir. Bu ismi “Google“‘da etma-ismi ücretsiz indir veya yabancı kaynaklarda arayarak tema-ismi free download yazarak ücretsiz kilidi kırılmış bir çok temayı indirebilirsiniz.

Yakında web sitemiz de ücretsiz wordpress premium temaları indirebileceğiniz bir platform hazırlamaktayız. Bizim sitemizde de bu tarz premium temaları indirebileceksiniz.

Örnek olarak premium tema indirebileceğiniz web siteleri:

-nokta- Bu ifadenin yerine . işaretini koyun 🙂

www.jojothemes-nokta-com

www.dcrazed-nokta-com

www.themegrill-nokta-com

gibi bir kaç siteden ücretsiz premium wordpress themes indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here