Ana sayfa Protez Saç Protez Saç Nedir?, Protez Saç Yapan Firmalar, Saç Protezi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Protez Saç Nedir?, Protez Saç Yapan Firmalar, Saç Protezi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

46
0
PAYLAŞ

Protez saç bir saçlandırma sistemidir. Henüz yeni yeni yaygınlaşan ve gelişen  bir sistem olup Türkiye’de henüz tam anlamıyla yaygınlaşmamıştır. Bir çok ünlü insanın da tercih ettiği protez saçlar kişi için tam anlamıyla muhteşem görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Protez saç, saç ekiminden çok farklı bir yapıya sahiptir. Kullanıcıların protez saç kullandıklarını anlamanız çok zordur. Ayrıca Saç Protezinin sadece adı protezdir. Normalde gerçek saçların bir araya getirilmesiyle yapılmaktadır.

Protez Saç Yapan Firmalar?

Türkiye’de bir çok protez saç veya saç protezi firmaları mevcut. Ancak her işte olduğu gibi bu işte de kalite her zaman önemli. Türkiye’de saç protezi yapan firmalar arasında en iyi firma olarak Nox Hair gösterilmektedir. Firmanın iyi bir geçmişi ve oldukça geniş bir protez saç müşterisi bulunmaktadır.

Firmanın web site adresi: www.noxhair.com.tr

Protez Saç mı Saç Ekimi mi?

Bu konu ne kadar sorulsa da kesinlikle protez saç daha ağır basmaktadır. Çünkü protez saç işlemleri yapılırken ameliyat olmadan aynı gün içinde kaliteli bir görünüme sahip olma imkanı söz konusu. Saç ekimi işlemleri ameliyat gerektirir ve bir çok insan ameliyat olmaktan korkmaktadır. Sonuçta risk taşımakta ve geri dönüşü olmayacak hatalara sebebiyet vermektedir.

Protez saç konusunda şunları söyleyebiliriz kesinlikle ameliyatsız acısız saç sahibi olabilirsiniz. Protez saçınız kaliteli olursa ortalama kullanım ömrü yukarıda belirttiğimiz firma da 2 ile 3 sene arasında değişmektedir.

Protez Saç’ın Artıları

  • Ameliyatsız bir işlemdir
  • Ağrı acı duymadan saç sahibi olabilirsiniz
  • Spor yaparken, yüzerken, duş alırken çıkartmadan kullanabilirsiniz
  • Kolay kullanıma sahiptir
  • Başarılı Sonuçlar vermektedir
  • İstediğiniz zaman çıkartıp takabilirsiniz

Kısaca bir çok artısı vardır. Bu artıları saymakla bitmeyen bir sistemdir.

Saç Protezi Sağlıklı mıdır?

Saç protezinin sağlık açısından hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Kafanızda olduğunu hissetmeyecek kadar hafiftir. Bir çok insanın başlıca soruları sağlık açısından zararı var mıdır? oluyor. Bu sorunun cevabı kesinlikle yoktur. Tabi merdiven altı firmalar ile anlaşmadan kaçınmanızı öneririz..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here